Zatrudnimy osoby na stanowisko:

TECHNOLOG
miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

- Wprowadzanie wyrobów do produkcji, praca w systemie ERP

- Opracowanie technologii produkcji przyrządów spawalniczych i montażowych dla motoryzacji i lotnictwa

- Rozwiazywanie bieżących problemów projektowych z klientami

- Przygotowanie danych technicznych do ofert dla klientów

- Negocjacje

Wymagania:

- Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- Wykształcenie techniczne

- Znajomość rysunku technicznego i obróbki skrawaniem

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Zdolności komunikacyjne

- Umiejętność pracy w zespołu i nawiązywania kontaktów

- Chęć rozwoju

Oferujemy :

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Stabilną pracę w młodym, przyjaznym, międzynarodowym, środowisku

- Liczne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do zdobytego/posiadanego doświadczenia

- Grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

- Prywatną opiekę medyczną dla pracowników finansowana przez firmę

- Świadczenia z ZFŚS

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV wraz z załączoną klauzulą bezpośrednio na adres firmy lub APLIKUJ TUTAJ