Zatrudnimy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji:

Kontroler jakości

miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

- Pomiary i regulacje oprzyrządowania z użyciem laserowych maszyn współrzędnościowych 3D

- Tworzenie dokumentacji pomiarowej oraz raportów pomiarowych

- Wyznaczanie punktów pod nowe linie produkcyjne wg otrzymanych danych

- Pomiary tradycyjnymi przyrządami kontrolno-pomiarowymi

Wymagania:

- Wykształcenie średnie

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Dobra znajomość rysunku technicznego

- Znajomość podstawowych narzędzi kontrolno-pomiarowych

- Znajomość maszyn współrzędnościowych 3D (mile widziana

- Dyspozycyjność

- Gotowość do podróży służbowych w kraju i zagranicą

-Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

- Prawo jazdy kat. B ( mile widziane)

Oferujemy :

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole, w prężnie działającym międzynarodowym przedsiębiorstwie na terenie KSSE w Gliwicach.

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagradzania.

- Pracę w systemie dwuzmianowym.

-Prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dzieci, ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV wraz z załączoną klauzulą bezpośrednio na adres firmy lub APLIKUJ TUTAJ