O nas

W spółce Autorobot - Strefa produkowane są linie do zgrzewania karoserii samochodowych pod klucz, poczynając od fazy projektowej, poprzez proces produkcji, kończąc na montażu i oddaniu do eksploatacji w siedzibie klienta.

Obecnie posiadamy  6-cio nawową halę produkcyjną wyposażoną w zdalnie  sterowane suwnice . Mamy własną spawalnię oraz malarnię z kabiną lakierniczą, dysponujemy nowoczesnym sprzętem technicznym.

Autorobot istnieje od 1993 roku. Początkowo nasza siedziba była zlokalizowana  na terenie gliwickiego przedsiębiorstwa  OBRUM, następnie działaliśmy w Skoczowie.
Na  wieść o tworzeniu się w Gliwicach  Specjalnej Strefy Ekonomicznej władze firmy  wszczęły  starania związane z rozpoczęciem działalności w jej obrębie. Efektem tychże  działań było powstanie w 1998 roku spółki z kapitałem zagranicznym o nazwie Autorobot –Strefa.
Od tego momentu spółka  wraz z włoską  O.L.C.I.  ENGINEERING  i brazylijską  GME  tworzy grupę mającą ogromny potencjał ,który pozwala na zdobywanie  rynków  w Europie i w Ameryce.