Aktualności

31 stycznia 2018
Poszukujemy do pracy projektanta automatyki.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym (elektryka, automatyka i robotyka, elektronika)
  • dobra znajomość środowiska EPLAN
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu dokumentacji elektrycznych oraz systemów automatyki dla przemysłu
  • znajomość osprzętu i aparatury używanej w układach automatyki(SIEMENS, RITTAL, ALLEN-BRADLEY, FESTO, etc)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość norm elektrycznych IEC
  • samodzielność, solidność i dyspozycyjność
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • prawojazdykat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość standardów dokumentacji elektrycznych wykorzystywanych w przemyśle samochodowym
  • mile widziana znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki lub hydrauliki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • projektowanie systemów automatyki linii montażowych dla największych koncernów samochodowych
  • przygotowywanie dokumentacji elektrycznych w środowisku EPLAN P8 + Fluid
  • ścisła współpraca z kolegami z działu projektowego
  • nadzór i koordynacja nad wykonywanymi projektami oraz dokumentacją techniczną
  • weryfikacja projektów pod kątem zgodności z wymaganiami oraz normami

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę w młodym, przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • liczne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjnei stabilne warunki zatrudnienia

Praca z nami to ambitne i rozwijające zadania w międzynarodowym środowisku i zespole odnoszącym sukcesy. Oferujemy pewne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie. Gwarantujemy wdrożenie do pracy oraz możliwościu rozwoju.

Prosimy o dodanie do CV następującego zapisu:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Jeśli jesteś zainteresowany naszą firmą wyślij swoją aplikację na adres: rekrutacja@autorobotstrefa.pl